cze 08 2006 Bez tytułu
Komentarze: 6

płaczę czytając mangę o psie chorym na raka - eien no with. automatycznie musiałam podejść do mojego kota i go przytulić i pogłaskać. ma teraz trochę mokre futro od moich łez.

bardzo szybko przywiązuję się do zwierząt. i bardzo mocno je kocham. bardziej niż niektórych ludzi.

czytam i czytam, płacząc coraz bardziej. i przypomina mi się moja plamka, moje ukochane zwierzę, najukochańsze. i zastanawiam się, czy wtedy zrobiliśmy dla niej wszystko co mogliśmy... ale nie wiem, byłam wtedy mała. niewiele pamiętam. pamiętam tylko 3 tygodnie płaczu przed jej uśpieniem i 3 tygodnie płaczu po. zmiejszony apetyt. depresję.

a teraz, wspominając, twarz mam całą we łzach i tak bardzo za nią tęsknię...

666zmierzch666 : :
Ktoś
21 sierpnia 2009, 10:42
Sranie w banie!!! Tak by powiedziała moja koleżanka. FOCH! I jeśli myślisz (chociaż nie myślisz), że piszę ten komentarz tylko dlatego, żeby Cię opieprzyć to się mylisz. Jestem załamany twoją postawą i wogóle. Porusza Cię tak bnardzo los zwierząt, bardzej niż ludzi. Ile masz lat? 10? Czy 5? Zachowujesz się jak przejęta losem świata osoba, która zamiast coś robić w kierunku zmieniania czegoś na dobre wiecznie wpada w depresję. Żal mi Ciebie, bo nie poradzisz sobie w życiu, chociaż jest tak piękne. Żaden facet na Ciebie nie spojrzy, bo cały czas mazgaisz się o byle co i tłumaczysz się tym, ze to Twoja wrażliwość... Popatrz na siebie i zastanów się co trzeba zmienić. Nie warto rozpaczać lepiej ulepszać. Zawsze może być lepiej, gorzej nie zawsze. Musisz patrzeć na świat przez pryzmat szczęścia. Uda Ci się bo ja w Ciebie wierzę!!
11 czerwca 2006, 12:32
Zwierzeta zawsze bardziej wdzięczne. Bardziej kochające tak prawdziwie. Trzymaj się.
10 czerwca 2006, 16:22
Hej! Piszesz zajebiste teksty! A ten Ty-Bóg Ja-Lucyfer jest najlepsze! Nwet sie poplakałam czytając go!
09 czerwca 2006, 10:30
Musisz być wrażliwa - to dobrze a Gosia niech się weźmie za coś innego
x.
08 czerwca 2006, 14:11
do zwierząt zawsze przywiązuje się bardziej... gdy roni znikł, chyba bardziej płakałam za nim niż za kuzynem, który umarł tego samego dnia...
08 czerwca 2006, 13:16
sorki ale masz troche beznadziejnego bloga1 Dodaj cos do niego!!!!!

Dodaj nowy komentarz